Agenda PLNOG20 jest już dostępna!

SDN, security, edukacja, IoT, routing, Data Center, sesje historyczne, a nawet blockchain i kryptowaluty. To tylko niektóre z tematów obecnych w agendzie PLNOG20. Poznaj szczegóły!

Już 19-20 marca w Warszawie odbędzie się dwudziesta, jubileuszowa edycja konferencji PLNOG. Zapraszamy do udziału w hucznych obchodach dziesięciolecia, podczas których nie zabraknie merytorycznych wykładów, praktycznych przykładów z życia inżyniera sieciowego wziętych i biznesowych rozmów w kuluarach!

10-lecie najważniejszej, polskiej konferencji sieciowej

PLNOG to wydarzenie stworzone, aby dwa razy w roku zgromadzić w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów oraz entuzjastów rozwoju rynku telco. Konferencja już od 10 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej cybernetyki i kreują technologiczne trendy.

Jakie atrakcje czekają Was na PLNOG20?

– inżynierskie sesje wprost od najlepszych specjalistów (m.in. Piotr Gruszczyński, Tomasz Brol, Łukasz Bromirski),

– community corner pełen rozmów i burzliwych dyskusji (mniej i bardziej poważnych),

– problematyka security (m.in. Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony oraz Tomasz Matula Dyrektor Infrastruktury ICT i Cyberbezpieczeństwa Orange),

– ścieżka edukacyjna wspierana przez Cisco Network Academy,

– jubileuszowa, huczna zabawa na 10-lecie PLNOG!

– podsumowanie ostatnich 10 lat w telekomunikacji i IT.

Nie zwlekaj i dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się społeczności telekomunikacyjnych w Polsce!!

Poznaj naszych prelegentów, zgarnij zniżki na noclegi, weź udział w wyborach do Rady Programowej PLNOG i poznaj firmy, których reprezentanci pojawią się na warszawskiej edycji!

Więcej informacji o PLNOG20 można znaleźć na Facebooku i Twitterze, a żeby przekonać się, jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube.