Kto powinien zasiadać w Radzie Programowej PLNOG? Zgłoś kandydaturę!

Bądź częścią naszej konferencji i miej realny wpływ na jej program. Pomóż nam kreować merytoryczną część spotkania, wysyłając swoją kandydaturę lub propozycję osoby, która według Ciebie powinna zasiadać w Radzie PLNOG.

Osoby chcące się zaangażować w prace Komitetu Programowego PLNOG-a, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami możemy więcej!

Komitet Programowy odpowiada za wartość merytoryczną PLNOG-a. Takie rozwiązanie pozwala nam zachować zawsze świeże spojrzenie na odpowiedni dobór tematów i prelegentów. Komitet składa się z Rady Nadzorczej czyli Założycieli PLNOG-a, którzy wspierają nas od pierwszej edycji oraz z 8 osób tworzących Radę Programową – wybieranych przez Was na roczną kadencję! Nowi członkowie Komitetu Programowego zostaną wybrani spośród zgłoszonych kandydatur podczas warszawskiej edycji PLNOG-a i razem z Radą będą dbać o rozwój programu przez najbliższy rok.

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli (tj. 18.03.2018), do godziny 23:59!

Jeśli czujesz się naprawdę zaangażowany w społeczność i uważasz że Twój wkład miałby wielką wartość dla kształtowania agendy konferencji – wyślij swoją aplikację! Jeśli znasz kogoś, kto według Ciebie powinien się znaleźć w Radzie – zgłoś tę osobę przez formularz, a skontaktujemy się z nią i zapytamy, czy akceptuje nominację.